Stoisko firmy TAST podczas Święta Doliny Dolnej Odry w Widuchowej 2006 r. << cofnij 
O firmie

Aktualności

Nasze produkty

Sklep internetowy

Zdrowe żywienie

Sprzedaż hurtowa

Regulamin sklepu

Przepisy

Kontakt

Ecropolis

PIERNIKI SZCZECIŃSKIE

CERTYFIKAT TAST 2012
  Stoisko firmy TAST podczas Święta Doliny Dolnej Odry w Widuchowej 2006 r.


Firma TAST została zaproszona do uczestnictwa w Święcie Doliny Dolnej Odry organizowanym przez Ośrodek Inicjatyw Proekologicznych "Stary Zagon" działający na rzecz zrównoważonego rozwoju regionu Doliny Dolnej Odry. Impreza odbędzie się 7. i 8. lipca 2006 r. w Widuchowej nad Odrą.
Jak piszą organizatorzy, "Odra musi stać się nie tylko elementem łaczacym polskich i niemieckich mieszkanców, ale także osią rozwoju całego regionu. Zadaniem organizowanej przez nas imprezy jest nawoływanie do odwrócenia się w stronę rzeki. Dlatego nasza impreza odbędzie się obok przejścia granicznego w Widuchowej".

Podczas tych dwóch dni wszyscy zainteresowani Goście będą mogli odwiedzić stoisko firmy TAST na terenie imprezy, aby spróbować i zakupić proponowane przez nas wyroby. Zapraszamy w piątek w godzinach od 12 do 20 oraz w sobotę od 10 do 20.

Na czas Święta bedzie działała przeprawa promowa łaczaca oba brzegi Odry. Poprowadzi ją w ramach ćwiczenia taktyczno-specjalnego pododdział pontonowy 5. Pułku Inżynieryjnego ze Szczecina Podjuch.

Stoisko TAST podczas Święta: PPH Tast   ul. St. I. Witkiewicza 1b   71 - 121 Szczecin   tel./fax (091) 48 710 74 / tel. 48 728 85   poczta@tast.pl     realizacja www.ssi.com.pl