"Dieta która żywi i leczy" Agnieszka Biernat << cofnij 
O firmie

Aktualności

Nasze produkty

Sklep internetowy

Zdrowe żywienie

Sprzedaż hurtowa

Regulamin sklepu

Przepisy

Kontakt

Ecropolis

PIERNIKI SZCZECIŃSKIE

CERTYFIKAT TAST 2012
  "Dieta która żywi i leczy" Agnieszka Biernat
Od autorkiKażdego roku na budowę nowych szpitali i leczenie chorych przeznacza się ogromne nakłady finansowe.  Pacjentami są nie tylko ludzie starsi, ale - z dnia na dzień - coraz młodsi: dzieci, a nawet niemowlęta. Choroby cywilizacyjne: alergia, astma, cukrzyca, miażdżyca, nadciśnienie, otyłość, nowotwory dotykają coraz więcej osób. Ogromny arsenał leków, możliwość przeprowadzania skomplikowanych zabiegów medycznych, potrafią na jakiś czas zaradzić naszym dolegliwościom, niestety, na dłuższą metę okazują się mało skuteczne.
Gdzie należy szukać źródła wspomnianych problemów?
Uważam, że wciąż za mało uwagi poświęcamy profilaktyce. Niewiele wiemy o tym, jak styl życia wpływa na  zdrowie fizyczne i  psychiczne. Nasza świadomość dotycząca zdrowej diety jest również niewielka. Edukacja na ten temat zatrzymała się na etapie podręczników z lat szkolnych, choć, tak jak w każdej dziedzinie życia, również w dietetyce dokonano wielu nowych odkryć i obalono dawne teorie. Odżywiając się właściwie możemy zapobiegać wielu chorobom, chronić organizm przed stresem oraz skutkami skażonego środowiska. Współczesne badania naukowe ewidentnie wskazują, że sposób odżywiania i dobór składników żywieniowych mają duży wpływ na powstawanie rozmaitych chorób, w tym nowotworowych.
Książka Dieta która  żywi i leczy daje Ci możliwość poznania bardzo ważnych,
a zarazem prostych reguł dotyczących zdrowego odżywiania. Pomoże Ci w dokonaniu prawidłowego wyboru, a tym samym w odnalezieniu właściwej drogi do osiągnięcia zdrowia
i dobrego samopoczucia. Znajdziesz w niej liczne wskazówki i praktyczne rady pochodzące zarówno z mojego doświadczenia, jak i opinii specjalistów z rożnych dziedzin: lekarzy, biochemików, dietetyków i naturoterapeutów. Stosując się do rad zawartych w książce Dieta która żywi i leczy możesz być pewny poprawy jakości swojego życia.


ZAKUP KSIĄŻKI:
Książkę można zakupić osobiście w Gabinecie Dietoterapii
 lub drogą pocztową kontaktując się:
 
e-mailowo: abiernat1@o2.pl,
telefonicznie: +48 603 101 950
lub przez Skype: Agnieszka77275
 
Cena 1 egz. książki to 45 zł  na terenie Polski.


 PPH Tast   ul. St. I. Witkiewicza 1b   71 - 121 Szczecin   tel./fax (091) 48 710 74 / tel. 48 728 85   poczta@tast.pl     realizacja www.ssi.com.pl